LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności

Jasnogórska 11

31-358, Kraków

10.00-20.00

Czynne codziennie

+48 690222232

Obsługa klienta

Sala Zabaw Wadowice

W sali zabaw AleKlocki, zlokalizowanej w znajdujących się dosłownie godzinkę jazdy z Wadowic – Myślenicach, znajdą Państwo mnóstwo atrakcji dla każdego fana klocków Lego. Oferujemy organizację imprez grupowych zarówno z dużą jak i mniejszą ilością uczestników. Nasi animatorzy zadbają o klimatyczną  i oryginalną oprawę każdej imprezy, tak żeby była niezapomniana dla wszystkich uczestników. Oprócz świetnej zabawy, zajmiemy się regularnym dostarczaniem przekąsek i napojów. W naszej kadrze znajdują się doświadczeni animatorzy, z odpowiednią wiedzą, których pasją jest praca z młodszymi jak i starszymi dziećmi. Gwarantujemy, że czas spędzony w sali zabaw Wadowice, będzie niezapomniany dla wszystkich uczestników imprezy, wliczając w to opiekunów i rodziców.

            Wiemy, że fanem klocków Lego można być w każdym wieku i zawsze zachęcamy do zabawy również dorosłe osoby odwiedzające naszą salę zabaw w okolicach Wadowic, w oddalonych o niecałe 50 km Myślenicach. To jedyne takie miejsce w regionie. Niejednokrotnie zestawy klocków są na tyle zaawansowane i wieloelementowe, że najmłodsi potrzebują pomocy przy ich odkrywaniu i kompletowaniu, a opiekunowie doskonale bawią się w trakcie wspólnej zabawy. Cieszymy się, że możemy tworzyć miejsce, w którym spotykają się dwa światy, dorosłych i dzieci. Granice i różnice międzypokoleniowe zostają zatarte w momencie przekroczenia progu tej myślenickiej sali zabaw, a we wszystkich budzi się jednakowa fascynacja klockami Lego.

Scroll to Top