LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności

Jasnogórska 11

31-358, Kraków

10.00-20.00

Czynne codziennie

+48 690222232

Obsługa klienta

Sala Zabaw Bochnia

  Kadra pracownicza najlepszej sali zabaw w okolicy Bochni, zaprasza wszystkich młodszych jak i starszych, zagorzałych fanów klocków lego. W naszej ofercie znajdują się dziesiątki różnorodnych zestawów. Ponadto oferujemy klocki w wielu możliwych kształtach i kolorach, a także  o ciekawych, nietypowych przeznaczeniach. Nieobce są nam elementy zaawansowanych technicznie konstrukcji z klocków, takie jak plastikowe koła zębate, przekaźniki i inne podobne części. Gwarantujemy, że każdy mały majsterkowicz przepadnie w świecie konstrukcji technicznych z klocków lego. Z pewnością również niejeden dorosły z umysłem ścisłym czy po prostu będący złotą rączką, chętnie spędzi czas na składaniu podobnych zestawów ze swoją pociechą.

Sala zabaw AleKlocki znajdująca się w pobliskich Myślenicach, tylko 30 minut jazdy samochodem od Bochni, jest doskonałym miejscem do zorganizowania rodzinnej imprezy takiej jak urodziny, imieniny czy zabawy z okazji świętowania innego wyjątkowego wydarzenia. Nasza sala zabaw oferuje opiekę animatora, nakrycie do stołu oraz dekorację sali. Zajmujemy się również na bieżąco dostarczaniem przekąsek. Imprezy organizowane w sali zabaw Bochnia, odbywają się w różnorodnej tematyce, wybieranej oczywiście zawsze przez klientów. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej lub telefonicznie.

Scroll to Top